Czym jest Farma Iluzji?

Farma Iluzji to otoczony przez gęsty las park rozrywki idealny dla rodzin, który dostarcza świetnej zabawy na cały dzień związanej z iluzjami optycznymi i nie tylko. Mieści się na powierzchni około 6 hektarów. Ten park rozrywki oferuje m.in. przedstawienia, pokazy, tory przeszkód,  place zabaw i mnóstwo interesujących atrakcji dla każdego. To szczególne miejsce, o wyjątkowej atmosferze, które zachwyci dzieci, ale zaciekawi także dorosłych. Zawiera wiele obiektów, a także miejsc na relaks w otoczeniu przyrody. To okazja, żeby czegoś się nauczyć poprzez dobrą zabawę i wypoczynek.

Jakie atrakcje oferuje Farma Iluzji?

Farma Iluzji to miejsce, którego motywem przewodnim są iluzje optyczne. Jedna z najciekawszych atrakcji tego miejsca to Latająca Chata Tajemnic. To wyjątkowy budynek, który zaskakuje zmysły odwiedzających i zapewnia niezapomniane wrażenia. Wyróżnia się nie tylko na tle Polski, ale także w kontekście całego świata. To atrakcja doskonała dla całej rodziny. Farma Iluzji pozwala też na zjechanie pod ziemię do Opuszczonej kopalni złota autentyczną windą górniczą. W kopalni na zwiedzających czeka też pewna tajemnica. Wiele zabawy zapewni także fascynujący Tunel Zapomnienia bogaty w iluzje optyczne. Szczególną uwagę zwraca Zakręcony Domek, który wykorzystuje iluzje ruchu pozornego i oszukuje zmysły, zaskakując odwiedzających. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat iluzji i zobaczyć najciekawsze z nich, Farma Iluzji oferuje Muzeum Iluzji. Jeśli ktoś chce ulec iluzji niekończących się korytarzy, może wejść do niezwykłego Labiryntu Luster. To oczywiście nie wszystko. Dla miłośników przygody świetnie nada się Muzeum Egipskie, Grobowiec Faraona, Przeprawa Tratwami czy Szlak Trapera.  Farma Iluzji zaprasza do odwiedzenia także: Przewróconego Pokoju, Sali Amesa, Bajkowego Pałacu Cieni oraz zobaczenia Stereowizji 3D, Niemożliwego Trójkąta, Głowy na Talerzu, Studni Nieskończoności i wielu innych. Na terenie Farmy Iluzji znajdują się także miejsca dla tych, którzy czas wolny lubią spędzać aktywnie. Jest to przykładowo Park linowy, Mini golf czy Tyrolka. W letnim okresie można skorzystać także z basenów. Dla chwili wytchnienia można skorzystać z licznych leżaków, hamaków, ławek czy huśtawek. Dla chwili sielanki można odwiedzić również zagrody ze zwierzętami. Wyjątkowa rozrywka czeka na gości na kolejkach i karuzelach. Codziennie odbywają się różnorodne pokazy utalentowanych iluzjonistów oraz inne przedstawienia. Oczywiście jest też co zjeść. Park oferuje punkt gastronomiczne takie jak Bar Leśny, Pizzeria oraz food trucki, bary, ogniska i grille.

Gdzie znajduje się Farma Iluzji?

Farma Iluzji leży w malowniczej miejscowości w województwie mazowieckim. To około 80km od Warszawy, Lublina, Radomia, Mińska Mazowieckiego i Siedlec. W pobliżu Farmy Iluzji znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc noclegowych. Najbliższa stacja kolejowa znajduje się 5 km od parku. Farma Iluzji oferuje także bezpłatny parking, z którego do parku dochodzi się leśną drogą.

Poprzedni artykułNajwiększe HITy lat 90- sprawdź top 10 największych przebojów lat dziewięćdziesiątych
Następny artykułCo to jest kultura? Co określa się mianem kultury, charakterystyka

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj